• İzmir Baskılı Islak Mendil

  Vefa Ambalaj

  İzmir Baskılı Islak Mendil

  İzmir Baskılı Islak Mendil 


       İzmir Baskılı Islak Mendil ,Sipariş Vermek İçin İletişime Geçiniz. Vefa Ambalaj İstanbul Aymakoop sanayi sitesindeki fabrikasında yurt içi ve yurt dışı müşterilerine kolonyalı istenilen koku çeşitleri ve logolu,logosu olmak üzere ıslak mendil üretimi yapmaktadır.
       Baskılı Islak Mendil ler reklam ve promosyon amaçlıda kullanılmaktadır. Reklam için bazı firmalar cafe ve restaurantlarda yemek öncesi ve sonrası müşterilerine ikram etmektedir. Bu vesile ile müşteri ilgili firma hakkında bilgi sahibi olmaktadır.
       Dolayısı ile günümüzde Baskılı Islak Mendil ler reklam amaçlıda çokça kullanılmaktadır. Maliyet açısından hem uygun hemde geniş bir kitleye ulaşmak isteyen reklamı ucuza getirmek isteyen firmaların tercihi olmuştur. Tabiki reklamı ucuza getirelim derken kaliteli bir Baskılı Islak Mendil ikram etmek her zaman avantajlıdır.
          Tavsiyemiz bizden yada başka bir firmadan sipariş ederken referans ve hizmet verdikleri kullandıkları kağıt kalitesinden tutunda kokusuna kadar bilgi edinmenizdir. Vefa Ambalaj Olarak Hem Baskılı Islak Mendil,Baskılı Stick Şeker,Baskılı Karton Bardak ve baskılı garson peçete üretimi yapmaktayız. Siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için telefonlarınızı bekliyoruz. İzmir Gaziemir Baskılı Islak Mendil mendil üretici firma Vefa Ambalaj sağlıklı günler dileriz. ,

  ISLAK MENDİLLER NASIL ÜRETİLİR ?

  Baskılı Islak Mendil ;Bir sentetik kağıdın solüsyon ile ıslatılması sonucu kolonyalı mendil üretilmiş olur. Ardından makineler ile ölçülü bir şekilde kesilir. PH oranının dikkat edilmesi lazım. Çünkü ciltlerde yanma,kızarıklık,tahriş olabilir. Islak mendil alacağınız firmanın kaliteli olması ve içerideki malzemeleri iyi ayarlanmış olmasından emin olun. Bu ıslak mendiller farklı amaçlara göre üretilebilir. Dış yüzeyleri kuşe kağıt gibi malzemelerden dış yüzeyleri yapılır. İçlerine ne kadar gerekiyorsa nonwoven kullanılır. Kokular yani kolonya gibi  şeyler yapan firmanın tercihine kalmış bir şey. Bu ıslak mendilleri hijyenik bir ortamda üretmek lazımdır. Firmanın buna çok dikkat etmesi lazımdır. Sonuçta temizlik için kullanılan bir malzeme temiz ortamda üretilmesi önemli.Biz bu baskılı ıslak mendilleri restoranlarda da görürüz. Örneğin bir yemeği sipariş verdiğimiz zaman yanında bu ıslak mendillerde gelir. Bir kafede oturduğumuzda da bu baskılı ıslak mendillerden görürüz.

  BASKILI ISLAK MENDİL ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ ?

  • İyi paketlendiğinden emin olun.
  • Su içeren ıslak mendilleri tercih edin.
  • Zararlı kimyasal içeren ıslak mendilleri almayın.
  • Az kokulu olanlardan tercih edin.
  • Islak mendilin görüntü açısı çok önemlidir.
  • İnce olmamasına dikkat edin.
  • Parça parça olmamasına dikkat edin.
  • Paketin sıvıyı dışarıya çıkarmamasına dikkat etmeliyiz.,
  • Isı ve ışığa dayanıklı olması lazım.

  Baskılı Islak Mendil ; Bu ıslak mendiller bir restoran veya bir lokanta gibi yerlerin logosunu taşır. Bu şekilde olması mekanın müşteri kitlesini arttırmaktadır. Yemekten sonra veya her hangi bir şey içtikten sonra insanlar elini temizleme ihtiyacı duyar. Ve o kolonyalı mendilin logosuna bakar ismini görür eğer ıslak mendil kullanışlı ise o yerin ismi müşterinin aklına kazınır. Ve böylece o yerin müşteri kitlesi artar. Yemek tarzı sipariş verdiğimiz yerler de o paketin içine logosu yazan ıslak mendillerden koyar. İnsanlar bazen bu ıslak mendillerle ya ayakkabısını ya da makyajını siler insanların ihtiyacı olduğunun örneklerinden biri budur. Bunların paketli bir şekilde satılmasının amacı mikrop kapmaması,kurumaması,hijyenik kalması dır. Bu kolonyalı mendiller logosuna göre boyu tasarlanır. O şekilde insanlara sunulur. Bunun en önemli ayrıntısı ıslak mendilin mikroplara karşı çok dirençli olabilmesi. İnsanlar işlevli malzemeleri tercih eder. Elinize iyi bir his vermesi gerekmektedir. Yapışkan ve sulu olması müşteriler tarafından hoş karşılanmaz. Bu tür logolu ıslak mendilleri sipariş verebilirsiniz. Birçok yerde bu ürünlerden mevcut sipariş verdiğiniz yerin kaliteli ve güvenilir olduğundan emin olun.

  BASKILI ISLAK MENDİL FİYATLARI NE KADARDIR?

   Logo tasarımlı baskılı ıslak mendiller genellikle 1.300,00 dan başlar (10 bin adet) imalatı iyi olan firmaları tercih ederseniz müşteri memnuniyeti daha çok artar.

  ISLAK MENDİLLER NİYE BU KADAR TERCİH EDİLİYOR?

      Çünkü çok pratik ve kullanışlı bir malzemedir. Bireyler diğer temizlik malzemelerini yok sayıp bu mendilleri kullanırlar. Masa tezgahlarını silmek olsun, makyajını temizlemek olsun, bebeklerin altı olsun birçok kişi bu malzemeyi kullanır. Bunun için iyi ima etmek gerekir. İnsanların ilk tercihi siz olursunuz. Bireyler sırf ucuz diye içindeki bilmediği mendilleri almamalı. Maliyete değil hijyenliğe önem vermelisiniz. Hayatınızda kullandığınız bu ürünü iyi seçmelisiniz.Baskılı Stick Şeker