BASKILI KARTON BARDAK

Baskılı Karton Bardak ; Vefa Ambalaj Karton bardak Çeşitlerimiz , baskı seçeneklerine göre değişebildiği gibi kullanım amacına uygun olarakta çeşitli oz larda ( 4 oz – 16 oz aralığında ) karton bardak üretimimiz standarttır. Karton bardak ihtiyacınızı baskılı ve baskısız olarak tedarik edebilmek için bize ulaşabilirsiniz.

Baskılı Karton Bardak 

Baskılı Karton bardaklar her yerde kullanılan ürünlerden biridir. İnsanlar pratiklik olsun diye bu ürünleri çoğunlukla tercih etmektedir. Neredeyse her yerde bu ürünlerden var. Okul kantinlerinde,evlerde,hastanelerde kullanılır. Kağıt bardak olarak ta geçer. Günlük hayatımızın bir parçası haline gelmiş. İnsanlar bu ürünü hem hızlı hem pratik hem de hijyenik olduğu için çokça tercih etmektedir.

BASKILI KARTON BARDAK ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ ?

  • Sıvı sızdırmamasına dikkat etmeliyiz.
  • Kullanım amacına göre almalıyız. Boylarını ona göre seçmeliyiz.
  • Hijyenik ve sağlıklı olmasına özen göstermeliyiz.
  • Sıcak ve soğuk içeceklerine göre karton bardak seçmeliyiz.
  • Sağlık durumlarına uygun olmalıdır.
  • Kullanılan baskı kaliteli olmalıdır. Düzenli üretilmelidir.
  • Deseni ve rengi iyi belirlenmelidir.
  • Sipariş miktarı belirlenmelidir.
  • Görüntü kalitesi iyi olmalıdır.

Sıcak karton bardakları tek taraflı sıvı bariyeri bulundurur. Soğuk karton bardakları ise çift taraflı bariyer bulundurur. Kullanılan boyaların gıdası uyumlu olmalıdır. Karton bardaklar farklı gramajlarla üretilir. Amacına uygun kağıtlarla üretilmesi ürünü daha kaliteli yapar. Amacına uygun yapılmayan karton bardaklar sağlık sorunlarına yol açabilir. Üretilecek firmanın kaliteli, güvenilir ve hijyenik olması lazımdır. Çay, kahve, su, ayran gibi içecekleri bu karton bardaklarla içebiliriz. İnsanlar bazen bulaşık yıkamamak için bu pratik karton bardakları kullanıyorlar. Yanlış üretildiği takdirde karton bardaklar sıvıyı akıtabilir. Ve kullanılamaz hale gelir.

BASKILI KARTON BARDAKLAR HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER ?

Baskılı karton bardaklar restoranların, kafelerin, otellerin kendi ismini öne çıkarmak için kullandıkları yöntemlerden biridir. Müşterilerin o yerlerden memnun kalması o yerin ismini duyurmasını sağlar. Sıcaklıklara dayanıklı baskı mürekkepler kullanılır. Bu mürekkeplerin diğer kullanılma amacı ise karton bardağın dış görünüşünün renginin solmasın ve bozulmasını engellemek için yapılmıştır. Logonuzun şeklini iyi tasarladığınızdan ve estetik durmasına dikkat edin. Ölçüleri iyi ayarlayın ve yaptıracağınız yere sunun. Özellikle şunlara dikkat edin. Ne iş için yaptırıyorsanız ona göre karton bardağın üzerine desenler yaptırın. Eskimeyecek düzey de olması veya geç eskimesi kullanış bakımından daha çok avantaj sağlar.

Müşteri Hizmetleri

Tek kullanımlık karton bardakları daha fazla kullanmanız sağlık problemlerine yol açabilir. Güvenilir ve kaliteli ima eden yerlerde yaptırırsanız sizden çok memnun kalan müşteriler sizi tercih etme olasılığı çok yüksektir. O yerlerin birinci önceliği her zaman müşteri memnuniyetidir.

Bu baskılı karton bardakların alt yüzeyi kesinlikle sağlam olmalıdır. Soğuk ve sıcak içeceklere göre yaptıracağınız bu bardaklar sıvı sızdırmayacak şeklinde üretilmelidir. Aksi takdirde müşteriler sizin yerinize olumsuz bakar.

Özel günlerde örneğin doğum günlerinde kişinin veya o özel günün ismi yazılır. Çeşitli renklerle süslenilir. Görüntü  olarak insanların çok hoşuna gider. Ve insanlar o yeri başka kişilere önerir. Firmanız müşteri artışına ve memnuniyetine uğrar.

7 oz karton bardak fiyatları,baskılı karton bardak toptan,starbucks karton bardak üreticisi,karton bardak üreticileri,baskılı karton bardak,7 oz kaç ml,karton bardak üretici fiyatları,8 oz baskılı karton bardak,7 oz kağıt bardak,kağıt bardak,karton bardak