• BELGELERİMİZ

  BELGELERİMİZ

                                                       BASKILI ISLAK MENDİL

  Günlük hayatımızda çokça kullandığımız bir ürün olan baskılı ıslak mendil neredeyse her  yerde karşımıza çıkmaktadır. İnsanların çok kullandığı ve ihtiyaç duyduğu bir ürün olduğu için iş yerleri bu üründen üretmektedir. Bunlar halk dilinde genellikle kolonyalı ıslak mendil veya hijyenik mendil olarak kullanılmakta.

  ISLAK MENDİLLER NASIL ÜRETİLİR ?

  Bir sentetik kağıdın solüsyon ile ıslatılması sonucu kolonyalı mendil üretilmiş olur. Ardından makineler ile ölçülü bir şekilde kesilir. PH oranının dikkat edilmesi lazım. Çünkü ciltlerde yanma,kızarıklık,tahriş olabilir. Islak mendil alacağınız firmanın kaliteli olması ve içerideki malzemeleri iyi ayarlanmış olmasından emin olun. Bu ıslak mendiller farklı amaçlara göre üretilebilir. Dış yüzeyleri kuşe kağıt gibi malzemelerden dış yüzeyleri yapılır. İçlerine ne kadar gerekiyorsa nonwoven kullanılır. Kokular yani kolonya gibi  şeyler yapan firmanın tercihine kalmış bir şey. Bu ıslak mendilleri hijyenik bir ortamda üretmek lazımdır. Firmanın buna çok dikkat etmesi lazımdır. Sonuçta temizlik için kullanılan bir malzeme temiz ortamda üretilmesi önemli.
  Biz bu baskılı ıslak mendilleri restoranlarda da görürüz. Örneğin bir yemeği sipariş verdiğimiz zaman yanında bu ıslak mendillerde gelir. Bir kafede oturduğumuzda da bu baskılı ıslak mendillerden görürüz.

  BASKILI ISLAK MENDİL ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ ?
  * •    İyi paketlendiğinden emin olun.
  * •    Su içeren ıslak mendilleri tercih edin.
  * •    Zararlı kimyasal içeren ıslak mendilleri almayın.
  * •    Az kokulu olanlardan tercih edin.
  * •    Islak mendilin görüntü açısı çok önemlidir.
  * •    İnce olmamasına dikkat edin.
  * •    Parça parça olmamasına dikkat edin.
  * •    Paketin sıvıyı dışarıya çıkarmamasına dikkat etmeliyiz.,
  * •    Isı ve ışığa dayanıklı olması lazım.

  Bu ıslak mendiller bir restoran veya bir lokanta gibi yerlerin logosunu taşır. Bu şekilde olması mekanın müşteri kitlesini arttırmaktadır. Yemekten sonra veya her hangi bir şey içtikten sonra insanlar elini temizleme ihtiyacı duyar. Ve o kolonyalı mendilin logosuna bakar ismini görür eğer ıslak mendil kullanışlı ise o yerin ismi müşterinin aklına kazınır. Ve böylece o yerin müşteri kitlesi artar. Yemek tarzı sipariş verdiğimiz yerler de o paketin içine logosu yazan ıslak mendillerden koyar. İnsanlar bazen bu ıslak mendillerle ya ayakkabısını ya da makyajını siler insanların ihtiyacı olduğunun örneklerinden biri budur. Bunların paketli bir şekilde satılmasının amacı mikrop kapmaması,kurumaması,hijyenik kalması dır. Bu kolonyalı mendiller logosuna göre boyu tasarlanır. O şekilde insanlara sunulur. Bunun en önemli ayrıntısı ıslak mendilin mikroplara karşı çok dirençli olabilmesi. İnsanlar işlevli malzemeleri tercih eder. Elinize iyi bir his vermesi gerekmektedir. Yapışkan ve sulu olması müşteriler tarafından hoş karşılanmaz. Bu tür logolu ıslak mendilleri sipariş verebilirsiniz. Birçok yerde bu ürünlerden mevcut sipariş verdiğiniz yerin kaliteli ve güvenilir olduğundan emin olun.

  BASKILI ISLAK MENDİL FİYATLARI NE KADARDIR?

  Logo tasarımlı baskılı ıslak mendiller genellikle 1.300,00 dan başlar (10 bin adet) imalatı iyi olan firmaları tercih ederseniz müşteri memnuniyeti daha çok artar.


  ISLAK MENDİLLER NİYE BU KADAR TERCİH EDİLİYOR?

  Çünkü çok pratik ve kullanışlı bir malzemedir. Bireyler diğer temizlik malzemelerini yok sayıp bu mendilleri kullanırlar. Masa tezgahlarını silmek olsun, makyajını temizlemek olsun, bebeklerin altı olsun birçok kişi bu malzemeyi kullanır. Bunun için iyi ima etmek gerekir. İnsanların ilk tercihi siz olursunuz. Bireyler sırf ucuz diye içindeki bilmediği mendilleri almamalı. Maliyete değil hijyenliğe önem vermelisiniz. Hayatınızda kullandığınız bu ürünü iyi seçmelisiniz.

                                                                  STİCK ŞEKER

  Stick şeker otel,cafe,restoran,bar gibi firmaların ürettiği tek kullanımlık ürünlerdir. Markanızın logosunu temsil eden bu ürünler her yerde vardır. Yerinizin kalitesini gösteren bu ürünler oldukça önemlidir. Firmanızın önemini taşıyan bu tek kullanımlık ürünler müşteri için çok önem taşımaktadır. Müşteriler tarafından bir ihtiyaç ürünüdür. Çubuk şeklinde tek seferlik olarak kullanılmaktadır.

  Stick şekerler insanların yeterince kullandıkları ürünlerdir. Tek seferlik kullanılması ve yeterince kullanılmaya yatkın paketlenmesi israf etmememize neden olur. Ve bu yönden stick şekerler daha çok tercih edilir. Stick şeker paketlenmesi yapılırken makineler kullanılır. Ve üzerine kişinin isteği üzerine üzerine logo ve grafik baskısı yapılır. Üzerlerinde ki ambalaj insan sağlığına zararı olmayan ambalajlardır. Stick şekerler esmer şeker ve beyaz şeker olarak ikiye ayrılır. Bu türlere göre hazırlanmaktadır. Stick şekerler şeker pancarı kullanarak üretilmiştir. Günümüzde bu ürün çokça kullanılmakta. Stick şekerler alıcının tercihine göre baskılı ve baskısız olarak da üretilmektedir. Stick şekerler toptan satış olarak satılmaktadır.  Baskı yaptırdığınız zaman firmanızın  reklamını yapmış olursunuz.

  STİCK ŞEKER ALIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ ?
  * •    Gramajına uygun olarak almalıyız.
  * •    Kağıt kalitesi iyi düzeyde olmalı.
  * •    Üstüne yapılan ambalaj baskısını iyi seçmelisiniz.
  * •    Güvenilir firmaları tercih edin.
  * •    Esmer şeker mi beyaz şeker mi alacağınıza karar verin.
  * •    Logonuzu iyi tasarlamış olun.
  * •    Şekerin içeriğini iyi araştırın.
  * •    Paketi parçalanmayacak kalitede olmalı.

  Stick şekerler genellikle 2gr 3gr 4gr şeklinde üretilir. Bu gramları alıcı belirler. Küçük paketler halinde servis edilir. İnsanların bir ihtiyacıdır. Çay içecekleri zaman veya herhangi bir içecek insanlar israf etmeden kullanırlar.

  STİCK ŞEKERLER NEREDEN ALINIR ?

  Güvenilir firmalar ve kaliteli üreticileri bulmak için iyi bir araştırma yapmalısınız. Maliyeti göz ardı etmeli iyi malzemeden üretilmiş ürünleri seçmelisiniz. Baskı kalitesi estetik durmalı ve müşterinin aklına kazınacak bir ürün haline gelmeli. Bazen insanlar özel günlerde bu stick şekerleri kullanırlar. Daha renkli bir baskı yaptırıp misafirlerin dikkatini çekerler. İnsanlara yaptırdığı firmanın adını söyleyerek o firmaya müşteri önermiş ve kazandırmış olur. Yaptıracağınız firmaya internet sitelerinden sipariş vererek veya güvendiğiniz bir yere gidip anlaşarak siparişlerinizi verebilirsiniz.
  Farklı model seçenekleri fazla olduğu için seçmekte hiç zorlanmazsınız. Bir sürü baskı ve ambalaj modelleri vardır.  Bazen küp şeker olarak ta insanlar tercih eder. Bu küp şekerlere de logo yaptırılabilir. Stick şekerler toz şeker olarak ta karşımıza çıkabilir.

  Bazen insanalar üründen çok memnun kalır ve çantalarına bu stick şekerleri atarlar. Ve akıllarında o firmanın kaliteli olduğu yazılır. Bir sonraki tercihi yine o firma olur böylece müşteri kaybı olmaz.
  Ülkemizde hızlıca yayılmış bir üründür. Müşteriler istedikleri kadar kullanabilirler. Sağlıklı ve hijyenik oluşu bu ürünün insanlar için ne kadar olumlu olduğunu yansıtır.

   


  STİCK ŞEKERLERİN FİYATI NE KADAR ?

  Koli şeklinde alınacaksa 2500 lü paket 108 tl ye kadar fiyatlar çıkar. Koli halinde baskılı stick şekerler ise 700 civarına kadar fiyatlar artış gösterir. Baskılı oldukları için maliyet kısmı daha  fazladır. Fiyatları ucuz diye bilmediğiniz yerlerde bu ürünleri yaptırmayın ! Müşteri memnuniyeti her şey den önce gelir. Firmanızın kalitesinin düşmemesi için ismi bilinen yerlerden ve güvenilen yerlerden bu ürünü alabilirsiniz iyi ima edilmesi her şeyden önce gelir. Sizin sağlıklı ve hijyenik ürünler tüketmeniz en önemli maddedir. Pratik stick şekerler insanlar için çok elverişli ve sağlıklı bir üründür.